tarafından

Haftanın en iyi kamera uygulamaları

Artık her gün yeni bir kamera uygulamasının çıkmasından dolayı haftanın en iyi kamera uygulamalarını sizler için aşağıda derledik. Bu derlemeyi yaparken uygulamaların özelliklerine, cihazlar ile uyumluluğuna, grafiklerine, Google Play puanına ve indirme sayısına dikkat ettik.

Android cihazlar için ödüllü bir uygulama  olan Camera ZOM FX, tam 61.098 kullanıcıya  hitap ederek Android severlerin gözdesi olmayı  başarmıştır. Camera ZOOM FX’ in diğer kamera  uygulamalarına göre en belirgin özelliği ise Zoom  özelliğidir. İstediğiniz kadar görüntüyü bozmadan  ZOOM yapabilirsiniz. Çekimlerini kolaylaştırmak için  Birden Fazla Çekim modu  özelliği eklenmiştir. Bu  özellik ile süreli, kolaj, sesli ve gülücük yakalamaya  göre fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Daha önceden çektiğiniz fotoğrafı Camera ZOOM FX ile düzenleyebilir ve onlarca efektlerinden yararlanarak fotoğrafınızı canlılık katabilirsiniz. Uygulamanın Android cihazınız ile uyumluluk sorununa gelirsek Android sürümü 4.0.4 ve üzeri olan cihazlar için herhangi bir sorun söz konusu değildir. Android 4.4 KitKat özelliğide dün itibari ilen eklenmiştir. Camera ZOOM FX’ i buradan Google Play aracılığı ile 2,97 dolara sahip olabilirsiniz.

 HDR Camera+ ile canlı renklere ve zengin  detaylara  sahip fotoğraflar çekebilirsiniz. HDR  Camera+’ ın en  belirgin özelliği ise HDR fotoğraf  çekimi  yapabilmesidir. HDR tekniğinin  kullanımı,  günümüz  profesyonel fotoğrafçıları  tarafından  yaygınlaşmıştır. HDR Camera+, bu HDR  özelliğini  Android cihazınıza taşımaktadır. HDR  tekniğini ile  fotoğraflarınızı çekerken hassas ve seri olmalısınız.  Karanlık ortamda çekeceğiniz  fotoğrafları kalitesi  bozulmadan ve gölgeleri  azaltarak düzenleyebilirsiniz. HDR Camera+’ ı buradan Google Play aracılığı ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

 Lapse It ile pahalı fotoğraf ekipmanlarına gerek  duymadan basit, hızlı ve sezgisel fotoğraflar  çekebilirsiniz. Stop Motion özelliği ile hareketli  fotoğraflar çekmeniz de size yardımcı olacaktır.  Lapse It’ in diğer kamera uygulamalarından pek  farklı özellikleri olmasa da alanında başarılı bir  kamera uygulamasıdır. Slow Motion özelliğini  kullanırken el ile odaklama da yapmanız  mümkündür. Aralıksız çekim yaparken elinizin  titremesi artık fotoğraflarınızda sorun yaratmayacaktır. Lapse It kamera uygulamasını buradan ücretsiz olarak Google Play aracılığı ile indirebilirsiniz.

 Perfectly Clear, gelişmiş güçlü yakalama  teknolojisi ile, hızlı ve HDR çekim ve gelişmiş yüz  algılama özellikleri sayesinde profesyonelce fotoğraf  çekmenize olanak verir. Kullanımı son derece  kolaydır. Perfectly Clear ile dişlerinizi beyazlatabilir,  cildinizin tonunu değiştirebilir ve gözlerinizin rengini  değiştirebilirsiniz. Fotoğraf çekerken kılavuz  çizgilerinden ve eğim göstergelerinden  yararlanabilirsiniz. Perfectly Clear’ ı Google Play  aracılığı ile buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s