tarafından

Gmail 4.7 güncellemesi geldi !

Gmail’ in 4.7 güncellemesi bu sabah itibariyle gelmiştir. Cihazınızın Android sürümü 4.0 ve üzeri ise Google Play üzerinden Gmail’ inizi güncelleyebilirsiniz.

Otomatik Yanıtlayıcı

Gmail 4.7′ nin en belirgin özelliği olan Otomatik Yanıtlayıcı sayesinde istediğiniz tarihleri belirleyerek o tarihler arasında gönderilmesi gereken e-posta ları otomatik olarak gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gönderilmesi gereken e-postaların tarihini, başlığını,içeriğini ve kişiyi belirlemeniz. Bu özelliği istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz.

KitKat baskısı

Gmail 4.7′ de Android 4.4 KitKat için yeni bir özelliği bulunmaktadır. İstediğiniz iletileri, istediğiniz gibi düzenleyerek iletilerin çıktılarını alabilirsiniz.

Arşiv indirme

Gmail 4.7 ile gelen e-postalarınızdaki .Zip uzantılı dosyaları cihazınıza indirmek ve göndereceğiniz e-postalara .Zip uzantılı dosya eklemek artık mümkün !

E-postalarınıza istediğiniz dosyayı ekleyin

Eski sürümündeki dosya gönderme özelliğinin sınırları artık sadece video ve resim gönderme olmaktan kalkıyor. Artık herhangi bir dosyayıda e-postalarınız ile birlikte gönderebileceksiniz.

Güncelleme: Düşük bellekli cihazlarda daha kaliteli performans

Artık düşük bellekli cihazlarda Gmail’ inizi kullanırken donma sorunu yaşamayacaksınız ve Gmail’ in 4.7 güncellemesiyle gelen yeni özellikleri de cihaz performansının yüksek olmasını gerektirmiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s